Οργανικά κενά και υπεραριθμίες ανά κλάδο και ανά σχολική μονάδα Γενικής Παιδείας και ΣΜΕΑΕ για το σχολικό έτος 2024-2025

Αναρτήθηκαν τα οργανικά κενά και υπεραριθμίες ανά κλάδο και ανά σχολική μονάδα Γενικής Παιδείας και ΣΜΕΑΕ για το σχολικό έτος 2024-2025 καθώς και το σχετικό χρονοδιάγραμμα.

Καλούνται οι Διευθυντές Σχολικών Μονάδων να επικοινωνήσουν, με κάθε πρόσφορο τρόπο, με τους εκπαιδευτικούς Γενικής Παιδείας των Σχολείων τους, προκειμένου να τους ενημερώσουν αποδεδειγμένα για το χρονοδιάγραμμα συνεδριάσεων του υπηρεσιακού συμβουλίου και την ανάρτηση του παρόντος στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης.

Εφιστούμε τέλος την προσοχή των ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών να παρακολουθούν στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης ανακοινώσεις και ενημερώσεις, καθ’ όλη τη διάρκεια του παραπάνω χρονοδιαγράμματος, προκειμένου να είναι εμπρόθεσμοι στις δηλώσεις / αιτήσεις τους. Προσοχή: όλες οι δηλώσεις ή αιτήσεις να αποστέλλονται στο email: mail@dide.evr.sch.gr